İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Belediye Başkanı Sayın Dr. Şadi Yazıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alireisoğlu Okul Aile Birliği Başkanları ile bir araya geldi.

Tuzla Nikah Sarayında yapılan toplantıya Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, şube müdürleri, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.
Belediye Başkanı Sayın  Dr. Şadi  Yazıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alireisoğlu Okul Aile Birliği Başkanları ile  bir araya geldi.

 

Okul Aile Birlikleri  İlçemizde en Önemli STK’dır
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Ahmet Alireisoğlu selamlama konuşmasından sonra  Tuzla için toplanacak olan en önemli toplulukla birlikte olduğunu vurgulayarak “ Çocuklarımızın yarınları için canla başla çalışan eğitim yöneticileri, onların yanında onlara destekçi bu milletin evlatlarına ne yapabilirim endişesiyle çalışan, okulu imar eden, okulunu gönülden destekleyen okul aile başkanları ve yine aynı zamanda bu güzel tabloyu Tuzla ilçesinin dışına taşacak kadar eğitim öğretime vermiş olduğu güçlü desteği ile taçlandıran kıymetli belediye başkanımız yanımızda” dedi

Ahmet Aliresioğlu konuşmasında çocuklarımızın geleceği için çalışan, çocuklarımız için daha ne yapabiliriz endişesini taşıyan,  İlçenin en önemli sivil toplum örgütü olması gereken okul aile birlikleri  adına okul  aile birliği başkanlarına teşekkür etti.

Müdürümüz Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın belediyemizin tüm imkanlarıyla okullarımıza eğitimde, kültür, sanat ve sporda tam destek verdiğini söyledi ve  Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya bir buket çiçekle teşekkür etti.

Okulların artık her ay temizlenecek.

Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı konuşmasında Belediye Başkanı olarak Tuzla halkının imkanlarını Tuzla’da okuyan öğrencilerimize sunulduğunu ve  Okul yapımından okul tadilatına, ek bina yapımından okulların temizliğine kadar ihtiyaç duyulan her alanda hizmet verdiklerini söyledi. Konuşmasında “Okulların tadilat tamiratlarını her yıl yine yapıp yine teslim edeceğiz, okulların temizliğine önem vereceğiz, okulların artık her ay temizlenecek” Dedi

Okullarımızın temizlik pesoneli sayısını gelecek yıl içerisinde artırılarak devam edecek

 

Okullarımızın temizlik pesoneli sayısını gelecek yıl içerisinde artırılarak devam edeceği sözünü veren
Belediye Başkanımız “Personel desteğimizi artırmayı  arzu ediyoruz , eğitim materyali, araç talebi, sosyal ve kültürel etkinlikler konusunda bütün yardımlarımıza devam edeceğiz. Eğitici, öğretici ve çocuklarımızın yararına olan her türlü organizasyonda varız. Çocuklarımızı ödüllendirerek motivasyonunu arttırıcı faaliyetlerimize de devam ediyoruz. Çocuklarımıza ev ve okul dışında güvenilir bir 3. adres oluşturma noktasında kültür ve sanat merkezlerimizde hizmetimizi sürdürüyoruz. Elimden gelen ne varsa yapma gayretini sürdüreceğim” şeklinde konuştu.

OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI TOPLANTIISOKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI TOPLANTIISOKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI TOPLANTIISOKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI TOPLANTIISOKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI TOPLANTIISOKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI TOPLANTIISOKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI TOPLANTIISOKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI TOPLANTIISOKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI TOPLANTIISOKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARI TOPLANTIIS

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.