İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyetimizin 96.yıl kutlamaları kapsamında Tuzla protokolü ve 600 genç Geleneksel 2. Tuzla Bisiklet Turu'nda Önce Vatan diyerek pedal çevirdi.

'Önce Vatan' diyerek 2. Geleneksel Tuzla Bisiklet Turu'nu Tuzla Kaymakamı Sn. Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Sn. Dr. Şadi Yazıcı, Garnizon Komutanı Sn. Tuğg. Aydın Cihan Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ahmet Alireisoğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sn. Tolga Demir, Okul/Kurum Müdürleri, Öğretmenler ve 600 öğrencimizin katılımıyla gerçekleştirdik.
Cumhuriyetimizin 96.yıl kutlamaları kapsamında Tuzla protokolü ve 600 genç Geleneksel 2. Tuzla Bisiklet Turu'nda Önce Vatan diyerek pedal çevirdi.

 

Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Belediye Bakanın Dr. Şadi Yazıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, İlçe Sağlık Müdürü Ahmet Karakaşlı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Tolga Demir, Tuzla'daki 500 liseli gençle beraber pedal çevirdiler.

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu "Bugün burada tüm Tuzla protokolü ile birlikte gençlerimizin heyecanını paylaşmaktayız. Gençlerimizin akademik alanda olduğu kadar sosyal ve sportif alanlarda da gelişmesine katkı sunmak amacıyla böyle bir organizasyon düzenledik. Bu konuda güçlü liderliğinden dolayı Kaymakamımız Ali Akça'ya ve desteğinden dolayı Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı'ya ve katılımları için tüm ilçe protokolüne teşekkür ederim" dedi.

Çağrı Bey Ortaokulundan başlayan tur Tuzla sahili boyu devam ederek tekrar Çağrı Bey Ortaokulunda son buldu. İlçe protokolünün, veli ve öğrencilerin katıldığı tur şenlik havasında halka açık olarak yapıldı.

04-11-201904-11-201904-11-201904-11-2019

 

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.