İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eylül 2016 Öğretmen Mesleki ve Kişisel Gelişim Seminerleri

2016-2017 eğitim öğretim yılı Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Kendini Geliştir Öğrenci Yetiştir" projesi kapsamında öğretmen mesleki ve kişisel gelişim seminerlerimiz bu yıl yoğun bir programla 5-8 Eylül 2016 tarihlerinde gerçekleşecektir. Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarımızda görev yapmakta olan 2296 öğretmenimiz, Eylül seminer döneminde seminer ve atölye çalışmalarına katılacaklardır. Başvuru için http://tuzla.meb.gov.tr/seminer/
Eylül 2016 Öğretmen Mesleki ve Kişisel Gelişim Seminerleri

2016-2017 eğitim öğretim yılı Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Kendini Geliştir Öğrenci Yetiştir.” projesi kapsamında öğretmen mesleki ve kişisel gelişim seminerlerimiz bu yıl yoğun bir programla 5-8 Eylül 2016 tarihlerinde gerçekleşecektir. Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarımızda görev yapmakta olan 2296 öğretmenimiz, Eylül seminer döneminin ikinci haftasında seminer ve atölye çalışmalarına katılacaklardır.

21. yüzyıl becerileri doğrultusunda, yenilikçi ve yapılandırmacı bir anlayışla hazırlanan seminer programı; 4 gün sürecek olup 95 faaliyet içermektedir. Bu faaliyetler, 40 seminer, 55 atölyeden oluşmaktadır. Öğretmenlerimiz, katılmak istedikleri etkinlikleri, müdürlüğümüz web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak seçebileceklerdir. Öğretmenlerimize seçim özgürlüğü sunabilmek için faaliyet kapsamı ve çeşidi olabildiğince geniş tutulmuştur.

5-8 Eylül 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan seminer programı, ilçemiz kültür merkezleri ve okullarımızın konferans salonlarında; öğretmenlerimizin sanatsal, sosyal, mesleki ve kişisel gelişimlerine ciddi katkılar sağlayacaktır. Çok yoğun çeşitlilik arz eden seminer programı ile öğretmenlerimiz; branş bazlı programlarda, en son yenilikleri öğrenecek, verilecek seminerler ile kendilerini tanıma imkanı bulacak, akıl oyunları,  yaratıcı drama vb. atölyeleri ile hem kişisel hem de mesleki gelişimlerine katkı sağlama imkanı bulacaklardır.

 

NASIL KAYIT OLABİRİM?

1-      5, 6, 7 ve 8Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenecek Olan“Kendini Geliştir Öğrenciyi Yetiştir” projesi kapsamında  http://tuzla.meb.gov.tr/seminer/ adresinden kayıt sistemine giriş yapılacaktır. Açılan ekranda vatandaşlık numaranızı ve okulunuzu seçerek kayıt sistemine giriş yapınız ve yönergeleri takip ederek gün gün istediğiniz etkinlikleri seçiniz.

2-      Tüm seçimlerinizi yaptıktan sonra karşınıza çıkan sayfada “kaydı tamamla” butonuna basarak kaydınızı gerçekleştirmiş olacaksınız. Son sayfada kayıt yaptırdığınız atölye/seminerlerin listesini gün gün görebilir ve ayrıca “yazdır” butonuna tıklayarak kayıt özetinizin çıktınızı alabilirsiniz.

3-      5, 6, 7 ve 8, Eylül tarihleri arasında mutlaka her gün için bir seminer veya atölye seçmesi zorunludur. Her gün için sadece bir faaliyet seçilebilir; sistem aksine izin vermeyecek.

4-      Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra değişiklik yapamazsınız. Atölye ve seminerlerimize kayıt, kontenjan ile sınırlı olduğu için kayıt sistemine girişinizin önceliğine göre kaydınız yapılacaktır. Kontenjanı dolmuş olan faaliyetlerin seçilmesine kayıt sistemi izin vermeyecektir.

DİKKAT Kayıtlar  adresinden yapılmaktadır. Kayıt ve katılım zorunludur. Her gün için sadece bir faaliyet seçilebilir (toplam 4 gün için 4 faaliyet). Bazı atölye çalışmaları birden fazla gün katılımı gerektirmektedir. Örneğin; etkinlik başlıkların yanında parantez içinde “2 Günlük” yazıyor ise bu atölyeye 2 gün sürecektir. Bu tür atölyeleri seçtiğinizde birden fazla gününüz dolmuş sayılacak ve kayıt sistemi atölye etkinliğinin yapılacağı tüm günler için kaydınızı otomatik olarak yapacaktır (örneğin; 5 ve 8 Eylül). Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra değişiklik yapamazsınız. Atölye ve seminerlerimizin sınırlı kontenjanı olduğundan, kontenjanı dolmuş olan faaliyetlerin seçilmesine kayıt sistemi izin vermeyecektir.

 

Başvuru için http://tuzla.meb.gov.tr/seminer/

 06-09-201606-09-201606-09-201606-09-201606-09-201606-09-201606-09-201606-09-2016

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.