İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hoşgeldiniz

Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın coşkusu ve getirmiş olduğu sorumluluğun bilinci ve heyecanıyla görev yapacağımız Tuzla ilçemizde tüm okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize, hoş geldiniz, diyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ahmet ALİREİSOĞLU
Hoşgeldiniz

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı’na başladığımız şu günden itibaren de, aşk ve inançla yaptığınız mesleğinizde yine imkansızlıkların üzerine gidecek, olmaz’ı olduracak, çocuklarımızın hayatlarına ve ruhlarına sevgi ve saygıyla dokunacak, ülkemizin ileri seviyelere ulaşmasına kendi katkınızı sunacaksınız. Çalışmalarınızda, her zaman olduğu gibi, yine sizlerin yanında olacağız. Çocuklarımıza eşit fırsatlar yaratmak, ilçemizin eğitim başarısını yükseltmek amacıyla, bu yıl içinde takviye kurslar açma çalışmamız, hep birlikte gerçekleştireceğimiz pek çok çalışmanın yanında, bu kararlılığımızın ve hassasiyetimizin bir göstergesi olacaktır.

 

 Yeni yılımıza başlarken hepinize, tekrar hoş geldiniz, diyor, bir kez daha sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Ahmet ALİREİSOĞLU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.