İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alireisoğlu Engelli Öğrencileri Kabul Etti.

Özel Çocuklar Özel Eğitim ve Rehablitasyon Merkezi öğrencileri ve öğretmenleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebeti ile  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu ve Şube Müdürü Birkan Onat´ı  ziyaret etti
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alireisoğlu Engelli Öğrencileri Kabul Etti.

Engelli öğrencilerin talep ve isteklerini belirttiği  ziyarette Ahmet ALİREİSOĞLU  toplumsal yaşamda onurlu bir birey olarak yer almanın herkes gibi engelli vatandaşlarımızın da en temel hakkı olduğu belirtti.

Engellilerin, hiçbir ayrım gözetilmeksizin sunulan imkânlardan yararlanabilmelerinin, gurur verici başarılara imza atabilmelerinin  mutluluk kaynağı olduğunu söyledi.

 

Engellilerimizin günlük yaşama katılabilmeleri, toplumla bütünleşebilmeleri,  fırsat eşitliğine sahip olarak toplum için katma değer üretecek bir konuma gelmelerinin önemli olduğunu belirten Ahmet Alireisoğlu devletimizin tüm imkan ve kaynakları ile engellilerimizin yanında olduğunu söyledi. 

3 aralık dünya engelliler günü3 aralık dünya engelliler günü3 aralık dünya engelliler günü


Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.