İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alireisoğlu öğrencilerimizle birlikte "Bereket Ormanı"na ağaç dikti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alireisoğlu öğrencilerimizle birlikte

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde sürdürülen Gönül Elçileri Projesi kapsamında Tuzla’da da ´Bereket Ormanı´ kuruldu, ormana ilk fidanlar törenle dikildi.
Orman alanların genişletilmesi, gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakılması, çocuklara ve gençlere ağaç sevgisinin kazandırılması maksadıyla sürdürülen projenin Tuzla ayağında Postane Mahallesi Mercan Mevkii’nde Tuzla Belediyesi ve Tuzla Kaymakamlığı işbirliğiyle Bereket Ormanı oluşturuldu. Tuzla Belediyesi Mercan Halı Saha Tesisleri yanındaki 5 dönümlük alanda kurulan Bereket Ormanı’na ilk fidanların dikim törenine Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve eşi Güler Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Kevser Şamlı, Okul Müdürleri, öğretmenler,vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. 

ağaç dikmeağaç dikmeağaç dikmeağaç dikmeağaç dikmeağaç dikmeağaç dikmeağaç dikme

 

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.