İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Resmi İlkokul Müdürlerinin Katılımı İle İstişare Toplantısı Yapıldı.

Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı´nda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alireisoğlu başkanlığında İlkokul müdürleri ile istişare toplantısı yapıldı.
İlçemiz Resmi İlkokul Müdürlerinin Katılımı İle İstişare Toplantısı Yapıldı.

İlçemiz okulları arasında koordinasyonun sağlanması, fikir alış verişinin yapılması, ortak model oluşturulması amacıyla düzenlenen istişare toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Şube Müdürleri Birkan ONAT, Aydın BORA ve İlkokul müdürleri katıldı.

 

Kahvaltı ile başlayan toplantı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALİREİSOĞLU´nun konuşması ve  her okulun  kendi  uygulamalarını diğer okullarla paylaşması ile devam etti.

İlkokul müdürleri istişare toplantısıİlkokul müdürleri istişare toplantısıİlkokul müdürleri istişare toplantısıMüdürler ToplantısıMüdürler ToplantısıMüdürler ToplantısıMüdürler ToplantısıMüdürler ToplantısıMüdürler ToplantısıMüdürler ToplantısıMüdürler Toplantısıİlkokul müdürleri istişare toplantısıİlkokul müdürleri istişare toplantısıİlkokul müdürleri istişare toplantısıİlkokul müdürleri istişare toplantısı

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.