İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlk Atama Öğretmenlerimize Uyum Semineri

2014-2015 Eğitim Öğretim yılında İlçemiz okul ve kurumlarına ilk defa atanan öğretmenlerimize yönelik uyum eğitimi  semineri düzenlendi. Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılan seminerin açılışını  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALİREİSOĞLU yaptı.
İlk Atama Öğretmenlerimize Uyum Semineri

2014-2015 Eğitim Öğretim yılında İlçemiz okul ve kurumlarına ilk defa atanan öğretmenlerimize yönelik uyum eğitimi  semineri düzenlendi. Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılan seminerde öğretmenlerimizi  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALİREİSOĞLU çiçeklerle karşıladı.

Öğretmenlerimize meslek hayatlarında başarılar dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALİREİSOĞLU  beynini ve yüreğini sermaye yaparak öğrencilerimize bir bahar iklimi hazırlama temposu içerisinde çalışmalarını tavsiye etti.

Müdürümüz öğretmenlik mesleğinin fedakarlık mesleği değil, emeğinin karşılığını en iyi alan meslek grubunun başında geldiğini, öğrencinin rüyasına girmenin, öğrencilerin öğretmenlerine mesleği bitirse de tebessüm etmesinin, güzel bir şeyin öğrencide yeşerdiğini görmenin en  büyük kazanç ve  değer olduğunu belirtti.

Şube Müdürlerimiz Soner CAN ve Hacı  Osman YIRTICI´nın da eğitim görevlisi olarak katıldığı seminer sonunda Şube Müdürümüz Soner CAN ile birlikte öğretmenlerimiz Tuzla’yı gezdi.

yeni başlayan öğretmenleryeni başlayan öğretmenleryeni başlayan öğretmenleryeni başlayan öğretmenleryeni başlayan öğretmenler

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.