İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Kutlu Doğum Haftası” Etkinlikleri Tuzla Nikah Sarayı’nda Düzenlenen Final Programı ile Sona Erdi.

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İmam Hatip Platformu tarafından düzenlenen “Kutlu Doğum Haftası” etkinlikleri Tuzla Nikah Sarayı’nda düzenlenen final programı ile sona erdi. Programa Tuzla Kaymakamı Sayın Ali Rıza Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Aliresioğlu, Tuzla Müftüsü Aşır Durgun, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
 “Kutlu Doğum Haftası” Etkinlikleri Tuzla Nikah Sarayı’nda Düzenlenen Final Programı ile Sona Erdi.

 

Programda, yıl içerisinde yapılan “Ezbere Hadis Okuma” yarışması , liseler arasında düzenlenen ”Siyer Bilgi Yarışması”, “Peygamberimi Tanıyorum” konulu kısa film yarışması ve “Çizgilerle Onun Örnek Hayatı” konulu karikatür yarışmasında dereceye giren öğrenciler 76 altın ve 11.400 TL para ödülü ile ödüllendirildi.

Programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Alireisoğlu “Geçen yıl olduğu gibi başarılı öğrencilerimize verilen yıldızlara altın yağmuru ödülleri bugün peygamber sevgisini, O’nun sözlerini ezberleyerek yüreğine nakşeden çocuklarımıza ve gençlerimize verildi. Yaklaşık 1289 öğrencimiz 48 bin Hadis-i Şerif ezberledi.” Dedi.

Konuşmasında Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır’a, hediyelerin temin edilmesindeki desteği için Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya, konuyu sahiplenen ilgili okul müdürlerine ve öğretmenlere teşekkür eden Ahmet Aliresioğlu yarışma ve etkinliklere heyecanla katılan öğrencileri tebrik etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organizasyonu ile gerçekleştirilen programda, öğrencilerin hazırladığı Kuran-ı Kerim Tilaveti, İlahi Korosu ve slayt gösterilerinin ardından Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın öğrencilere verdiği hediyeler öğrencilere dağıtıldı.

 

kutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğum

 

 

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.