İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Misafirim Öğretmenim Projesi ile Mart Ayında 958 Ev Ziyareti Gerçekleştirildi.

Misafirim Öğretmenim Projesi ile Mart Ayında 958 Ev Ziyareti Gerçekleştirildi.

Veli ziyaretleri ile ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim düzeyindeki öğrencilerin aileleri ile işbirliğini güçlendirerek okul-aile arasındaki güç birliğinin çocuğun gelişimini sağlama noktasında önemli bir katkı sağlamak amacıyla  Müdürlüğümüz, Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi işbirliğinde  “Misafirim Öğretmenim Projesi” başlatılmıştı.

Mart ayında “Misafirim Öğretmenim” projesi kapsamında öğretmenlerimizce 958 ev ziyareti  gerçekleştirilmiştir.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alireisoğlu projeyi benimseyen ve desteklerini esirgemeyen okul yöneticilerimize, fedakârlıkla sevgiyle ve umutla 958 ev ziyareti gerçekleştiren 78 öğretmenimize; öğretmenlerimize evlerini ve gönüllerini açan, öğrencinin dünyasındaki öğretmen dokunuşu ile oluşabilecek kıymeti ve iyileşmeyi önemseyen bütün  öğrenci ve velilerimize  teşekkür etti.

 

 

misafirim öğretmenimmisafirim öğretmenimmisafirim öğretmenimmisafirim öğretmenimmisafirim öğretmenimmisafirim öğretmenimmisafirim öğretmenimmisafirim öğretmenimmisafirim öğretmenimmisafirim öğretmenim

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.