İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Misafirim Öğretmenim Projesinin İkinci Yıl Başlangıcı Yapıldı.

Misafirim Öğretmenim Projesi; Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün imzaladığı protokol çerçevesinde 2014/2015 eğitim öğretim yılında  başladı. Proje kapsamında Tuzla’da görev yapan öğretmenler Tuzla Belediyesinin lojistik desteğiyle temin edilen çikolataları alarak velilerin kapısı çalmış ve  I. dönem 1200 II. dönem 5200 olmak üzere toplam 6400 ziyaret gerçekleştirilmişti. Önümüzdeki eğitim öğretim yılında da devam edecek projenin 2015/2016 başlangıcı  07.10.2015 tarihinde Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen programla gerçekleştirildi.  En çok ziyaret gerçekleştiren 40 öğretmenin Başarı Belgeleri ve çikolata paketleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alireisoğlu tarafından okul müdürlerine verildi.   Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alireisoğlu proje ile öğretmenin sınıftaki konumunu güçlendirmek ve öğrenme ortamına daha başarılı hale getirmek istediklerini söyledi.  Veli öğretmen işbirliğine çok önemli imkan sağlayan öğretmen ve okul yöneticilerine gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür etti.. 
Misafirim Öğretmenim Projesinin İkinci Yıl Başlangıcı Yapıldı.

 

Misafirim ÖğretmenimMisafirim ÖğretmenimMisafirim ÖğretmenimMisafirim ÖğretmenimMisafirim ÖğretmenimMisafirim ÖğretmenimMisafirim ÖğretmenimMisafirim ÖğretmenimMisafirim ÖğretmenimMisafirim Öğretmenim

 

 

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.