İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tuzla Belediyesi 66 Okulda 2600 Öğretmenin Öğretmenler Gününü Eşzamanlı Kutladı.

Her zaman eğitim ve eğitimcinin yanında olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı öğretmenler gününde de bizleri yalnız bırakmadı. 
Tuzla Belediyesi  66 Okulda 2600 Öğretmenin Öğretmenler Gününü Eşzamanlı Kutladı.

Tuzla Belediyesi, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da tüm okullarda  66 okulda görev yapan 2600 öğretmenin gününü aynı zamanda kutladı. Her okul için ayrı hazırlanan pasta ve ikramlarla okulları ziyaret eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Meclis Üyeleri, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri  öğretmenlere, isme özel hazırlanan ve Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yüzde 20 indirim sağlayan Tuzla Kart, kalem ve usb kart hediye etti.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Ahmet Alireisoğlu ile birlikte Tuzla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ndeki kutlamaya katıldı, öğretmenlerle birlikte günün anısına pasta kesti. Tuzla Belediyesi Meclis Üyeleri, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri de aynı saatte diğer okullarda öğretmenlerin gününü kutladı, Başkan Yazıcı adına hediye verdi.

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı Tuzla Belediyesi’nin tüm imkanların eğitim için sunmaya devam edeceklerini  belirtti.

24 Kasım 2104 Tuzla24 Kasım 2104 Tuzla24 Kasım 2104 Tuzla24 Kasım 2104 Tuzla

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.