İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tuzla Okul Meclis Başkanları Tüm Zararlı Alışkanlıklara Kırmızı Kart Gösterdi.

17.12.2014 tarihinde Tuzla Gençlik Gemisi’nde  Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALİREİSOĞLU’nun başkanlığında bir araya gelen 67 okul meclis başkanı zararlı alışkanlıklardan korunmanın yolları ve hayallerini dile getirdiler. Meclis üyeleri kötü alışkanlıklara kırmızı kart göstererek hayallerini 3 madde ile yazıya döktüler.
Tuzla Okul Meclis Başkanları Tüm Zararlı Alışkanlıklara Kırmızı Kart Gösterdi.

 Tuzla Okul Meclis Başkanları  Tüm Zararlı Alışkanlıklara Kırmızı Kart Gösterdi.            

Şube Müdürü Aydın BORA öğrencilerimizde demokrasi kültürünün oluşturulmasını, kendi kültürünü özümsemesini, milli manevi değerlere bağlı evrensel değerleri benimseyen nesiller yetiştirmesini amaçladıklarını belirtti.  Büyük hedefleri olan geleceğe umutla bakan,  bir neslin fertleri olarak zaman bendedir, mekan bana emanettir şuurun da olan bir gençliğin yetiştitrilmesi arzusunda olduğunu söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALİREİSOĞLU Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi YAZICI’ya gençlik gemisinde bu programı yapmamıza imkan verdiği için teşekkür ederek bu topraklarda doğduğumuzu, şu an burada okul temsilcileri sayesinde Tuzla’daki en kalabalık öğrenci grubuna hitap ettiğini belirttikten sonra  bu toprakların bizim olduğunu herkesin bu topraklarla ilgili hayallerinin olması gerektiğini, bu ülkenin daha güçlü olması için kafa yormaları gerektiğini , çevremizde öğrencilerimizi olumsuz yönde etkileyen faktörlerin ortadan kaldırılması için herkesin bu bilinçle hareket etmesi  okul meclis başkanlarının bu konu da daha etkin görev almaları gerektiğini dile getirdi. Yaşadığımız şehrimizle ilgili olarak her öğrencinin üç hayalini paylaşmalarını istedi. Bu hayallerin değerlendirileceğini bizleri yöneten büyüklerimize ışık tutacağını belirtti. Okul meclis başkanlarının da okullarında müdür kadar önemli bir konumda olduklarını, öğrencilerden alınan dilek ve temennilerin okul idaresine ulaştırılmasını varsa problemlerin çözümüne yönelik çalışmaları gerektiğini belirtti.

 Program sunucusu Tapduk Emre İlkokulu Müdürü Alptekin TOPAL tek tek tüm öğrenci temsilcilerine mikrofon uzatarak duygu ve düşünceleri alındı. Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALİREİSOĞLU önderliğinde kötü alışkanlıklara kırmızı kart gösterilerek günün anlamına binaen toplu hatıra fotoğrafı çekilerek programa son verildi. 

Öğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi TuzlaÖğrenci Meclisi Tuzla

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.