İSTANBUL TUZLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tuzlanın Yıldızlarına Altın Yağmuru II Ödül Töreni

Farklı eğitim kademelerindeki 88 öğrencimize başarı ve derecelerine göre altın ödülleri verildi. Uluslararası yarışmalarda dereceye giren 5 öğrenci tam altın, ulusal yarışmalarda dereceye giren 23 öğrenci yarım altın, İl çapındaki yarışmalarda dereceye giren 60 öğrenci çeyrek altın ile ödüllendirildi.
Tuzlanın Yıldızlarına Altın Yağmuru II Ödül Töreni

 Planlı  çalışmanın  önemini  kavrayan bir anlayışı geliştirebilmek ve bu tür yarışmalara öğrencilerin ilgisini de artırarak yaratıcılıklarına tatlı bir rekabet sağlamak, öğrencilerin vizyonlarını geliştirmek amacıyla Tuzla genelinde Yıldız Öğrencileri ödüllendirmek amacıyla Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi ve  Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen “Tuzla’nın Yıldızlarına Altın Yağmuru II” ödül töreni Tuzla Nikah Sarayında düzenlenen muhteşem programla gerçekleştirildi.

Ödül törenine; Tuzla Kaymakamı Sayın Ali Rıza Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Sayın Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Alireisoğlu, Kartal, Sultanbeyli, Kadıköy, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile birlikte şube müdürleri, Tuzla Protokolü, okul müdürleri, öğretmenler ve yıldız öğrenciler katıldı.

Oldukça kalabalık bir katılımın olduğu Tuzla Nikah sarayındaki programda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alireisoğlu yaptığı konuşmada geçen yıl yapılan ödüllerin öğrencileri teşvik ettiğini ve bu yıl başarılı öğrenci sayısısın %352 arttığını söyledi.

Ödül töreni kapsamında farklı eğitim kademelerindeki 88 öğrencimize başarı ve derecelerine göre altın ödülleri verildi. Uluslararası yarışmalarda dereceye giren 5 öğrenci tam altın, ulusal yarışmalarda dereceye giren 23 öğrenci yarım altın, İl çapındaki yarışmalarda dereceye giren 60 öğrenci çeyrek altın ile ödüllendirildi.

Ayrıca program Özel ödülleri olarak İHH Yetim Kardeş Projesi kapsamında yetim kardeş edinen okullarımızın müdürlerine ve Tuzla Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Misafirim Öğretmenim“ projesi kapsamında en çok veli ziyareti gerçekleştiren okul müdürlerine Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır tarafından ödüllerini verdi.

 Toplu fotoğraf çekiminden sonra program sona erdi. 

yıldızlara altın yağmuru IIyıldızlara altın yağmuru IIyıldızlara altın yağmuru IIyıldızlara altın yağmuru IIyıldızlara altın yağmuru IIyıldızlara altın yağmuru IIyıldızlara altın yağmuru IIyıldızlara altın yağmuru IIyıldızlara altın yağmuru IIyıldızlara altın yağmuru IITuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın YağmuruTuzlanın Yıldızlarına Altın Yağmuru

 

 

 

Postane Mh. Mühendis Sk. No.19 34940 Tuzla/İstanbul - 0216 395 79 56/58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.